Gwarancja na wykonane prace
01
Obsługa serwisowa elektrowni słonecznych

Wykonujemy szereg prac w celu zapewnienia maksymalnego i nieprzerwanego funkcjonowania instalacji do wytwarzania energii słonecznej

Rozumiemy cele klienta i przyjmujemy odpowiedzialność za końcowy wynik w realizacji projektu przemysłowej elektrowni słonecznej.
Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań i technologii, gwarantujemy wysoką szybkość wykonania i niezawodność farmy fotowoltaicznej.
Minimalizujemy ryzyko i wpływ okoliczności podczas realizacji projektu ze względu na wdrożenie wszystkich prac za pomocą jednego zespołu.
Odpowiedzialność za wynik końcowy
Solar Partnership Group
Строительство солнечных электростанций
Umowa EPC od Helios Strategia Polska
jest to pełny zakres prac od A do Z — co daje inwestorowi gwarancję oddania do użytku elektrowni słonecznej.
01
Engineering
Wykonujemy pełen zakres obliczeń i analiz przedprojektowych. Przygotowujemy najlepsze rozwiązania techniczne i handlowe do realizacji budowy.
02
Procurement
Wybór, zakup, import niezbędnych komponentów: modułów fotoelektrycznych, wsporczych konstrukcji metalowych, falowników, przewodów DC itp. Gwarancja i ceny sprzętu pochodzą od największych światowych producentów. Budujemy elektrownie słoneczne na modułach LONGi Solar, Trina Solar, Jinko Solar, JA Solar, Q-Cells (Top 10 Tier 1 od Bloomberg) oraz na falownikach SMA z wykorzystaniem przewodów DC marki HIS. Helios Strategia Polska jest oficjalnym partnerem SMA Solar Technology w Polsce. Współpracujemy bezpośrednio
03
Construction
Budowę stacji wykonują profesjonalne zespoły instalacyjne z ponad 11-letnim doświadczeniem w branży energetyki. Zamontują elektrownię słoneczną zgodnie z projektem, podłączą do sieci, skonfigurują system monitorowania i kontroli. Działamy na własnych maszynach i urządzeniach: kafarach, ciągnikach, koparkach, manipulatorach itp. Wszystkie przeprowadzone procesy są zgodne z międzynarodowymi standardami.
02
Solar Partnership Group
Informacji zwrotnej
03
Czy macie jakieś pytania? Napiszcie do nas
Chcecie zbudować elektrownię słoneczną?
Telefon
E-mail
Adres
ul. 11 Listopada 5A/9 56-400 Oleśnica
Solar Partnership Group
Строительство солнечных электростанций
04
Nasze projekty
Realizujemy projekty budowy elektrowni słonecznych o różnej skali i poziomach trudności
Przy budowie elektrowni słonecznych przestrzegamy strategii „jednego wykonawcy", co pozwala nam zminimalizować ryzyko i zagwarantować pomyślny wynik
Solar Partnership Group